Lay

29. prosince 2011 v 14:50 | Klára:))
Zdravím Vás :)*
Byl by z Vás někdo tak moc ochotný a udělal mi lay i s popiskama a nastavil by mi ho? Já jsem na tohle opravdu hrozná, vždycky to totálně zmatlám :D
Strašně byste mi pomohli! Prosím napiště mi do komentářů, pokud o někom nevíte:)) Opravdu bych Vám byla moc vděčná!
Jinak, protože tady zítra nebudu a nejspíš ani v sobotu, možná jen tak na chvíli, ještě uvidím :) Tak jsem se rozhodla, že hlasovat koho chcete přidat do uplně nových faktů můžete naposledy dnes. Vím, že to bylo opravdu krátké, ale pak bych nestíhala. Tak jen hlasujte, zatím vedou One Direction i v komentářích :))
A prosím Vás, kdybyste někdo věděl o tom lay..Děkuji vám!
Klára:))
...Bohužel, nemůžu dát žádnou fotku, protože nejsem doma, tak se nezlobte :)
 

Facts about?

28. prosince 2011 v 19:24 | Klára:)) |  Fakta
Napadlo mě, udělat anketu, kde můžete hlasovat koho byste chtěli oběvit v úplně prvních faktech! :) Takže, můžete hlasovat a kdyby tam nebyl, ten koho byste chtěli, tak napiště do komentářů, koho byste si přáli :))
Předem bych Vám pak sem napsala, kdy se bude ukončovat hlasování, abyste mohli ještě naposledy hlasovat :))
Tak jen do toho! :)


Familiarization

28. prosince 2011 v 17:31 | Klára:))
Vítám vás na mém blogu, který se bude zaměřovat hlavně na překládání všech faktů, kterých budete chtít.
Jedná se vlastně o to, že když máte nějakého svého oblíbence, stačí mi napsat e-mail, nebo do komentářů a já se pokusím co nejdříve ty fakta najít, přeložit a dát je sem. Vy si je pak můžete dát na svůj blog, nebo si je prostě jenom nechat pro sebe.
Protože začínám, ráda bych Vás poprosila o to, abyste mi tak nějak pomohli najít ty lidi, kteří o tohle mají zájem. Byla bych Vám vděčná, kdybyste se jenom zmínili u Vás na blogu, nebo nějakým způsobem pomohli. Opravdu :))
Jinak se zajímám také o focení a různě všechno spojené s fotkami, takže kdybyste chtěli určitě můžu o něčem takovém udělat článek :)


Kam dál

Reklama