8. 2. 2013

Liar Sun.

Aj vy sa už tešíte z prvých slnečných dní v tomto roku? Lebo ja veľmi a možno ešte viac. Síce je stále chladno a slnko akoby nás klamstvom lákalo von, ja som z toho celá paf (je to preto že milujem keď slnce hreje?). V každom prípade tu je malá ukážka mojej potechy.

 
  legíny/leggings - primark, sveter/sweater - secondhand, kabát/coat - NY,
 topánky/shoes - from portugal, taška/bag - six, ponožky/socks - promod, šatka/scarf - terranova, prsteň/ring - house, náhrdelník/necklace - UK, čelenka/headband; slnečné okuliare/sunglasses - H&M  
 
 
   

27. 1. 2013

Let's Go To Shopping!

Posledné tri týždne boli naozaj veľmi náročné. Nielenže som nestíhala nič písať a fotiť (hanba hanbatá) ale všetky tie písomky a skúšky ma tak hnevali že už nepomáhala šálka kakaa ba ani pohľad na zasnežený dvor. Našťastie je to už všetko za mnou (uff). Som si istá že niečo podobné zažíva každý z vás a to najmä teraz pred koncom polroka. Za ten zimný čas som kúpila pár nových vecičiek. Konečne prišli aj brošne zo SAShE a náhrdelník z UK. Preto som pre vás pripravila ďalší shopping haul. Tiež si môžete všimnúť že som trošku pozmenila vzhľad stránky, lebo ako sa hovorí v jednoduchosti je krása.

brošne zo SAShE od MahuART.
 neskutočne pohodlný XL sveter zo sekáča.
tenisky, tričko, sveter - H&M 
!zeleno-modré H&M DIVIDED jeans!
náhrdelník "collar" z UK.
6. 1. 2013

Vienna-trip & new in

Hallo! Už od začiatku prázdnin som plánovala môj Vienna-trip a včera som ho konečne absolvovala. Verte či nie, užila som si ho naplno! Do Viedne chodím pomerne často, no toto mesto ma nikdy neomrzí. Ale späť ku včerajšku. O 9:42 náš vlak odchádzal z hlavnej stanice, takže cca o 11:00 sme už boli v centre Viedne. Hneď sme vyrazili do obchodov v ktorých boli skvelé výpredaje. Keďže ja som zaťažená na H&M nakupovala som prevažne tam. Bola som však vo viacerých obchodoch, ako napríklad  FOREVER21 ale nič ma tam nezaujalo natoľko aby som to kúpila. Zara ma sklamala po plnej čiare. Až na svetlé výnimky ma v ich momentálnej kolekcii nič nenadchlo. Inokedy tam nakupujem veľmi rada. Asi okolo pol druhej sme išli na obed do milovaného nordsee. Ako zvyčajne som si dala ich geniálnu polievku a k tomu krevety s dresingmi ktoré sú vážne božské. Po obede keď už sme mali nakúpené čo bolo aj nebolo treba, spojili sme pekné s užitočným a ako vždy sme si boli pozrieť výstavu v ALBERTÍNE. Na kávu v STARBUCKSE už neostal čas. Ale nevadí, aj tak bolo všetko dokonalé! Súčasť tohoto postu je aj moje prvé new-in takže dúfam že sa vám bude páčiť. Smelo čítajte, pozerajte, prípadne zdieľajte na vašich blogoch. 
xx 


tričko s magical potlačou  - H&M DIVIDET
tričko (army style s trblietkami) - H&M DIVIDET
tričko s indiánskou potlačou - H&M DIVIDET
podprsenka so zamatovými vzormi - H&M
čipkované šaty - H&M DIVIDET // prepletaný koženkový opasok - H&M // náhrdelník s pierkami - SIX
čipka šiat
floral čelenka - H&M
náušnice (pierka) - SIX

4. 1. 2013

lazy day.

Dnes som mala jeden z mojich lazy dní. Poznáte to aj vy? Ten pocit keď sa vám nič nechce a najradšej by ste preležali celý deň v posteli.. Tak presne toto sa mi cez tieto prázdniny stalo už viackrát.
Dnešný (pôvodný) plán bol:
1. Konečne začať robiť niečo do školy (totižto, keď som si uvedomila že polrok je už skoro tu, vzhľadom na moje známky, je čo opravovať)
2. Urobiť DIY post pre vás. Aj som začala, ale nie je to také jednoduché ako to vyzeralo na prvý pohľad, takže si ešte musíte počkať
3. Stiahnuť hudbu do nového mobilu. (chystám sa na to, ale to neznamená že to stihnem..)
No a aký bol môj dnešný program naozaj?
1. Vstala som asi o 11:00 a pomaly som sa odpratala ku ladničke ktorá bola ako zvyčajne plná ale zároveň v nej nič nebolo. No proste sen -.-" (stáva sa to aj vám?)
2. Sklamaná som si uvarila aspoň čaj a ľahla som si pred telku
3. Poobede som išla von s mojím psom, a ani som sa nenazdala už bol večer 
Teraz len dúfam že aspoň tú hudbu si stiahnem. Zajtra idem do Viedne a nerada by som sa vo vlaku nudila. Pozitívna správa je že zajtra, prinajhoršom pozajtra vám spravím post o nákupoch a zážitkoch z Viedne. Zatiaľ sa majte!
xx

2. 1. 2013

autumn photoshoot

Dnes sa vrátime do nedávnej minulosti. V tomto poste vám ukážem zábery z môjho jesenného fotenia. Tieto fotky robila veľmi talentovaná začínajúca fotografka NikolaEM. Fotenie je jej veľké hobby a momentálne sa mu venuje popri škole. Sami uvidíte že je veľmi šikovná a foťákom dokáže zachytiť tú správnu chvíľu. Zároveň si v tomto poste môžete všimnúť môj štýl obliekania. Dúfam že sa vám to bude páčiť!!!   

svetrík - H&M // náhrdelník - SIX


jeansy, tričko, klobúk, okuliare - H&M // čižmičky - HOUSE
šaty, klobúk - H&M // náhrdelník - GATE
nohavice, klobúk - H&M // tričko - C&A colection clockhouse // čižmičky - HOUSE
náhrdelník -CAMAIEU
NikolaEM

1. 1. 2013

HappyNewYear 2013!

Tak čo? Ako ste oslávili príchod nového a vykopnutie starého roku? Ja som tento rok silvestrovala doma so susedmi. Poker, krevety, kapustnica, (klasicky) nič poriadne v TV, šampanské, prskavky, kaviár a tak ďalej... veľa som toho nefotila, pretože nebol čas. Tak ale aspoň symbolicky jedna fotka bude. Osobne som veľmi rada, že už je to tu, lebo rok 2012 nebol pre mňa veľmi úspešný. Snáď tento bude lepší a možno aj niečím prekvapí.  Prajem vám teda veľa úspechov, zdravia, šťastia, lásky nech je pre vás tento rok krajší ako minulý. Kde a s kým ste silvestrovali vy?